Kontakt

Agentura

VM ART production s.r.o.
Duškova 1041/20, 150 00 Praha 5
e-mail: info@vm-art.cz
www.vm-art.cz

Termíny, smlouvy, PR

Ing. Magdalena Řehořová
Tel. +420 727 950 785
e-mail: booking@vm-art.cz

Pro pořadatele

Zde najdete všechny materiály, které můžete potřebovat ohledně vystoupení. Prosíme o využívání pouze oficiálních materiálů.

STAGE PLAN | INPUT LIST | PLAKÁT V PDF (7,4 MB) | PLAKÁT V JPG (2,9 MB)

 

Možnosti vystoupení

Petra Janů & Amsterdam - „Jedeme dál!“

Výběr největších rockových hitů Petry Janů doplněný o další oblíbené písničky a také o novinky z alba Blázni. Petru Janů doprovází skupina Amsterdam, kterou tvoří „ostřilení“ rockeři: Pavel Lochman (klávesy + zpěv), Roman Štefl (baskytara), Miloš Švec (elektrická kytara), Tomáš Marek (bicí). Koncert (délka 90 minut) je určený pro kulturní domy a divadla.

Petra Janů & Amsterdam - Open Air

Zkrácená verze (délka 60 minut) koncertního programu Petry Janů je určen pro hudební festivaly a další open-air akce (např. městské slavnosti). Tvoří jej největší a nejoblíbenější hity Petry Janů v rockovém aranžmá za doprovodu skupiny Amsterdam.

Sólový recitál Petry Janů

Krátký sólový recitál Petry Janů (délka 20 – 40 minut) sestavený z diváky nejžádanějších písní Petry Janů, ale i písní z filmů a muzikálů. Petra zpívá na hudební podklady (takzvaný half-playback). Tento typ programu je vhodný zejména pro plesy a podobné společenské události.

Vánoční koncert Petry Janů

Pro letošní adventní období připravuje Petra Janů svým fanouškům výjimečný a exkluzivní koncertní program sestavený z vánočních evergreenů a českých i světových vánočních koled. Vánoční repertoár v rockovém aranžmá za doprovodu kapely Amsterdam a komorní filharmonie doplní největší hity Petry Janů.

 

Copyright © 2018 Petra Janů. Všechna práva vyhrazena. Webdesign: netlogix.cz